Polska Nagroda Jakości
Wyróżnienie dla Vivadental

Vivadental zdobywa kolejną znaczącą, a zarazem najcenniejszą nagrodę w swojej historii. To Wyróżnienie w XXII Konkursie Polskiej Nagrody Jakości. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Dzień Niepodległości, 11 listopada 2016 roku na Zamku Królewskim w Warszawie, w przeddzień 25 rocznicy powołania Vivadental. To wielkie wyróżnienie dla całej firmy i uznanie jej osiągnięć w dziedzinie kształtowania jakości.  Odbierając Nagrodę Prezes Firmy dr n.med. Violetta Szycik powiedziała: “ To wielki honor przyjmować w dniu Święta Narodowego tak zaszczytne wyróżnienie, które otrzymują najlepsze polskie przedsiębiorstwa. Jesteśmy bardzo dumni, że dołączyliśmy do tak zacnego i zasłużonego dla polskiej gospodarki grona. Doceniło nas aż 71 ekspertów, przedstawicieli nauki, biznesu i samorządu gospodarczego. W trakcie Konkursu właśnie od ekspertów dowiedzieliśmy się, że jesteśmy najlepszym przykładem wywodzącej się z japońskiej kultury, zasady 5S, którą nie wzorując się na niczym, z własnej inicjatywy i woli racjonalizowania i optymalizowania procesów i produktów, codziennie wdrażamy w pracy naszego przedsiębiorstwa, a ściślej udoskonalania jego pracy. Nagroda jest dla nas motywacją do dalszego doskonalenia wszystkiego co nas otacza, podnoszenia kultury organizacyjnej, tworzenia unikalnych produktów i usług oraz osiągania celujących ocen naszych pacjentów oraz klientów”. Nagrodę wręczyli przedstawiciele władz państwowych oraz organizacji biznesowych i gospodarczych, w tym Krajowej Izby Gospodarczej. Uroczystość uświetnił występ artystów, którzy zaprezentowali najpiękniejsze pieśni patriotyczne w przepięknej aranżacji i scenerii Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie.  Było niezwykle uroczyście i patriotycznie,  bo nikt chyba nie ma wątpliwości, że dziś patriotyzm oznacza przedsiębiorczość. Pracujemy dla Polski, naszej Ojczyzny. “Mazurek Dąbrowskiego”, “Rotę” i “My Pierwsza Brygada”  zaśpiewaliśmy wspólnie i na baczność. Po części oficjalnej odbył się koktajl w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, który był okazją do pozannia innych laureatów i wymiany doświadczeń oraz wrażeń z Uroczystości.  

Zobacz zdjęcia z uroczystości wręczenia laurów XXII Konkursu Polskiej Nagrody JakościHIPOKRATES POMORZA 2016.
Wręczenie Nagród w Konkursie Dziennika Bałtyckiego.
Dwór Artusa – 9 września 2016 roku.

 

W piątek 9 września 2016 roku w Dworze Artusa na Długim Targu w Gdańsku, odbyło się uroczyste wręczenie Nagród w Konkursie Dziennika Bałtyckiego – Hipokrates Pomorza 2016. W kategorii Lekarz Stomatolog Roku 2016 zwyciężyła dr n.med. Violetta Szycik, zdobywając 3704 głosów, tj. ponad 50 % wszystkich głosów. W podobnym stylu tryumf odniosła zarządzana przez dr Violettę Szycik Klinika Vivadental w kategorii Placówka Medyczna 2016 roku, zdobywając 2033 głosów. Nagrody w imieniu zwycięzców odebrał Jerzy Ejmont, Manager Vivadental. Piękna gala i uroczysta aura sprzyjała nawiązywaniu znajomości. Sympatia, trzeba powiedzieć, że wzajemna, stała się udziałem nowego Rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Dr hab. Marcina Gruchały, prof. nadzw. GUMed. W tym duchu mamy nadzieję na nawiązanie owocnej współpracy z korzyścią dla naszego społeczeństwa. Pierwsze spotkanie już wkrótce.

Zobacz zdjęcia z Uroczystości...

Obie nasze Nagrody HIPOKRATES POMORZA 2016 dedykujemy naszym Pacjentom,
którzy powierzając nam swoje Zdrowie, obdarzają nas codziennie swoim zaufaniem. To dla nas największa Nagroda.
Serdecznie Dziękujemy.


HIPOKRATES POMORZA 2016
zwycięski hattric Kliniki Vivadental

Dziękujemy za 5737 głosów sympatii !

Serdecznie Państwu dziękujemy za oddanie na nas głosów w Konkursie Dziennika Bałtyckiego HIPOKRATES POMORZA 2016, w wyniku którego wyłoniono najlepszych lekarzy różnych specjalności, pielęgniarki i przychodne w Województwie Pomorskim.

Odnieśliśmy kolejny wielki sukces i to aż w dwóch kategoriach. Stomatologiem Roku została dr n.med. Violetta Szycik z wynikiem 3704 głosów. Klinika Vivadental zajęła zaś pierwsze miejsce w kategorii Przychodnia/Gabinet Roku, z wynikiem 2033 głosów. To dla nas kolejne zaszczytne wyróżnienie, jakie otrzymujemy od Państwa - naszych Pacjentów. W ubiegłym roku, na 70 Lecie Dziennika Bałtyckiego, nasz wiodący produkt - Vivadental Smile Design – wybrany został na TOP PRODUKT POMORZA. W tegorocznym konkursie otrzymaliśmy łącznie aż siedmiokrotnie więcej głosów, co pokazuje, jak wiele osób dołączyło do grona zadowolonych Pacjentów Kliniki Vivadental.  

Co to dla nas oznacza? Coraz więcej Pacjentów uznaje naszą markę za wiodącą, ponieważ spełnia najwyższe oczekiwania dotyczące innowacyjnych produktów medycznych, które gwarantują spektakularne rezultaty terapeutyczne i estetyczne. Codziennie spełniamy marzenia naszych Pacjentów, przeprowadzamy metamorfozy uzębienia, przywracamy piękny uśmiech i radość życia. Osiągamy satysfakcję z wyglądu naszych Pacjentów oraz z wykonywanej pracy.

Uroczystość wręczenia pamiątkowych statuetek HIPOKRATES POMORZA 2016
odbędzie się 9 września 2016 roku.  Z przyjemnością zaprezentujemy reportaż z tego wydarzenia.

Dwuetapowy Konkurs trwał od 08.07.2016 do 12.08.2016 i odbywał się pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka oraz Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku.

Więcej informacji o wynikach głosowania znajduje się na stronie:

http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt/hipokrates-pomorza/a/hipokrates-pomorza-glosowanie-zakonczone-zobacz-laureatow-we-wszystkich-kategoriach,10086830/

Konkurs Dziennika Bałtyckiego HIPOKRATES POMORZA 2016, to doskonała okazja, aby przybliżyć Państwu przysięgę Hipokratesa. Przetrwała od Starożytności do naszych czasów, bo jej wartości są nieporzemijające i stanowią kwintesencję zawodu lekarza, etosu jego pracy i szacunku dla Pacjenta. Te zasady są nam bardzo bliskie. I choć wiele się o niej mówi, to niewielu ją zna. Jest ona najczęściej bodaj  przywoływana w okolicznościach związanych z medycyną, a najpopulrniejszy jej skrót, to: “przede wszsytkim nie szkodzić”. Oto pełna oryginalna treść:

 

PRZYSIĘGA HIPOKRATESA

“Przysięgam na Apollona lekarza, na Asklepiosa, Hygieje, i Panaceje oraz na wszystkich bogów i boginie, biorąc ich na świadków, że wedle mej możności i rozeznania będę dochowywał tej przysięgi i tych zobowiązań.

Mistrza mego w tej sztuce będę szanował na równi z rodzicami, będę się dzielił z nim mieniem i na żądanie zaspokajał jego potrzeby: synów jego będę uważał za swoich braci i będę uczył ich swej sztuki, gdyby zapragnęli się w niej kształcić, bez wynagrodzenia i żadnego zobowiązania z ich strony; prawideł, wykładów i całej pozostałej nauki będę udzielał swym synom, synom swego mistrza oraz uczniom, wpisanym i związanym prawem lekarskim, poza tym nikomu innemu. Będę stosował zabiegi lecznicze wedle mych możności i rozeznania ku pożytkowi chorych, broniąc ich od uszczerbku i krzywdy.

Nikomu, nawet na żądanie, nie dam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka poronnego. W czystości i niewinności zachowam życie swoje i sztukę swoją.

Nie będę operował chorych na kamicę, pozostawiając to ludziom zawodowo stosującym ten zabieg.

Do jakiegokolwiek wejdę domu, wejdę doń dla pożytku chorych, nie po to, żeby świadomie wyrządzać krzywdę lub szkodzić w inny sposób, wolny od pożądań zmysłowych tak wobec niewiast jak i mężczyzn, wobec wolnych i niewolników.

Cokolwiek bym podczas leczenia, czy poza nim, z życia ludzkiego ujrzał, czy usłyszał, czego nie należy na zewnątrz rozgłaszać, będę milczał, zachowując to w tajemnicy.

Jeżeli dochowam tej przysięgi, i nie złamię jej, obym osiągnął pomyślność w życiu i pełnieniu tej sztuki, ciesząc się uznaniem ludzi po wszystkie czasy; jeżeli ją przekroczę i złamię, niech mnie los przeciwny dotknie”.