PROMOCJA - ROCZNY INDYWIDUALNY PROGRAM HIGIENY UZĘBIENIA

VIVADENTAL DESIGN

Ekskluzywny program profilaktyczny, zorientowany na utrzymanie zębów w nienagannej formie, zdrowiu, świeżości i estetyce, poprzez profesjonalne zabiegi higienizacyjne przeprowadzane w warunkach klinicznych przez wykwalifikowane higienistki stomatologiczne z zastosowaniem specjalistycznych materiałów i narzędzi najnowszej generacji.

Program obejmuje:

  • udzielenie porad dotyczących stanu uzębienia
  • wykonanie zdjęć uzębienia przed i po zabiegu
  • komputerowy pomiar koloru zębów
  • usuwanie kamienia nazębnego w formie skalingu
  • usuwanie osadu - piaskowanie
  • polishing - profesjonalne polerowanie zębów
  • fluoryzację - lakierowanie zębów
  • indywidualny program edukacyjny
  • dobór środków do pielęgnacji zębów i jamy ustnej
  • dobór diety

Program zapobiega:
powstawaniu kolejnych ubytków, psuciu się zębów i dziąseł, parodontozie, chorobom przyzębia, a także nawarstwiającym się przebarwieniom; daje poczucie komfortu i świeżości w każdym uśmiechu.

Korzyści:
Szybko przekonasz się jak wiele możesz zyskać i jak bardzo możesz pomóc swojej Rodzinie. Możecie korzystać z Programu razem, to się opłaca. Będziecie zadowoleni. Szybko zauważycie wzrost komfortu i zadowolenia ze swojego higienicznego uśmiechu, z tego jak bardzo pomaga Wam w życiu. Będziecie do nas wracać z przyjemnością poddając się zabiegom higienizacyjnym, które staną się rytuałem.

Piękny Uśmiech - Szansa na Sukces
Zaloguj się do programu, zarezerwuj sobie miejsce i korzystaj z profesjonalnych zabiegów higienizacyjnych za połowę ceny.

Regulamin promocji: REGULAMIN

Potwierdzenie udziału oraz kod rabatowy otrzymasz SMS-em oraz na wskazany adres poczty elektronicznej.
Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Piękne estetyczne uzębienie to najlepsza wizytówka każdego z nas, zaś śnieżnobiała barwa to doskonałe podkreślenie ich kształtu. Promienny uśmiech wywołuje poczucie pewności i atrakcyjności oraz nadaje twarzy barwy zwycięstwa. Świadomość posiadania takiego atutu sprawia, że czujemy się atrakcyjniejsi i silniejsi psychicznie. Uśmiech to niepowtarzalna okazja do wywoływania pierwszego dobrego wrażenia, zawierania nowych znajomości i fascynujących przyjaźni na wiele lat, często decyduje o lepszej pracy, czy znalezieniu atrakcyjnego partnera. Ludzie często uśmiechający się są ogólnie bardziej lubiani, odnoszą większe sukcesy, a nawet dłużej żyją.

Zachowaj uzębienie w perfekcyjnym stanie i korzystaj
z VIVADENTAL DESIGN PROFILAKTYKA JEST WIELOKROTNIE TAŃSZA NIŻ LECZENIE

Zgłoszenie do Programu

Niniejszym wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Vivadental Sp. z o.o. z siedzibą przy Alei Zwycięstwa 48, 80-210 Gdańsk zawartych w treści niniejszego formularza dla potrzeb związanych z promocją/zabiegami/kwalifikacja do leczenia/leczeniem: