PROMOCJA NA IMPLANTY! – RABAT 50%.

NAJLEPSZE IMPLANTY ZA POŁOWĘ CENY!

Tylko na kursach praktycznych prowadzonych w Instytucie Vivadental

Ilość ograniczona – zapisz się już dziś.

 

EUROPEAN DENTAL IMPLANT INSTITUTE VIVADENTAL realizuje projekt popularyzacji innowacyjnych metod leczenia i zaawansowanych technologii medycznych w dziedzinie implantologii stomatologicznej. Celem projektu jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz doskonalenie umiejętności zabiegowych lekarzy dentystów poprzez kursy i szkolenia praktyczne z udziałem pacjentów.

Instytut Vivadental jest międzynarodowym centrum edukacyjnym specjalizującym się w implantologii stomatologicznej. Posiada Akredytację Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Jest także wpisany do Rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku. Vivadental organizuje takie szkolenia od ponad 12 lat i wydał już ponad 600 certyfikatów.

Na kursach Pacjencji mogą korzystać z okresowych promocji na zabiegi implantologiczne i możliwości ich wykonania za połowę ceny. Zabiegi przeprowadzane są pod kierunkiem dr n. med Violetty Szycik, specjalisty chirurgii stomatologicznej i Lidera Umiejętności Implantologicznych, która posiada ponad 20 letnie doświadczenie w implantologii oraz dydaktyce, a wykonują je lekarze dentyści posiadający odpowiednie przygotowanie merytoryczne. Pacjentom zapewniamy najwyższą jakość zabiegów i doskonałe rezultaty oraz udzielamy na nie gwarancji na warunkach Kliniki Vivadental.