Targi Technicon - Innowacje 2015

W pierwszy weekend października braliśmy udział TARGACH URODY, a w ostatni w 11. Targach Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji TECHNICON-INNOWACJE 2015. Obie imprezy odbyły się w Gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO. Równolegle odbywał się Kongres SMART METROPOLIA. A po drodze jeszcze INcoming Poland - GDAŃSK & POMORSKIE REGION.

Nasze stoisko znajdowało się naprzeciw głównego wejścia, a Targi odwiedziło ponad 3500 osób, Byli to głównie uczniowie szkół średnich, studenci uczelni oraz naukowcy i ludzie poszukujący inspiracji w dziedzinie technologii i zaawansowanych produktów.

Okazaliśmy się godnym konkurentem wielu renomowanych wystawców reprezentujących innowacyjne produkty, pomysły i idee oraz ponad 100 różnych wynalazków i rozwiązań, takich chociażby jak VoiceBanking - bankowość głosowa, cyfrowe platformy ułatwiające kontakt z urzędami, system wsparcia terapii behawioralnej dzieci z autyzmem, czy kompozytowy most pieszo-rowerowy.

Zaprezentowaliśmy się jako firma działająca w sposób absolutnie innowacyjny, która już dawno wyszła poza standardy gabinetu stomatologicznego, a lecząc Pacjentów, szkoląc lekarzy i prowadząc badania naukowe i prace badawczo – rozwojowe oraz i wydawniczą, poszerza jeszcze przestrzeń na działalność charytatywną.

Tradycyjnie już pokazaliśmy stosowane przez nas najnowocześniejsze na świecie technologie produktowe i procesowe współczesnej stomatologii oraz technologie digitalne, dzięki którym możemy bez żadnych praktycznie ograniczeń precyzyjnie projektować i odbudowywać utracone uzębienie, przedstawiając Pacjentom wizualizację całego procesu przed rozpoczęciem leczenia, w tym tomografię komputerową, skaner protetyczny oraz system CAD/CAM.

Czekamy na kolejną imprezę targową, aby nie tylko prezentować własne dokonania, ale tak jak Targach Innowacji, pozyskiwać Partnerów do kolejnych przedsięwzięć, bo ciekawych pomysłów mamy pełne szafy.


Zobacz poszerzoną galerię zdjęciową z imprezy >>>