Witamy w Beauty

Szanowni Państwo,

Vivadental nieustannie rozwija ofertę leczenia dostosowując ją do ciągle rosnących potrzeb swoich Pacjentów. Jesteśmy pionierem wszelkich innowacji. Do procesu leczenia wprowadzamy najnowocześniejsze technologie oraz wiedzę, dzięki czemu uzyskujemy spektakularne efekty terapeutyczne i estetyczne. Piękne uzębienie uzyskiwane przez naszych Pacjentów to nasza najlepsza wizytówka.

Pragniemy doskonalić Państwa wizerunek nie tylko przez Piękny Uśmiech, ale także poprzez komplementarną metamorfozę wszystkich okolic twarzy i szyi. One bowiem z upływem lat mogą sprawiać coraz większy problem. Żyjemy w coraz większym tempie, sięgamy po wszelkie wynalazki współczesnego świata, ale z przyjemnością powracamy do naszej młodości, słuchamy muzyki z gramofonu, chętnie wykorzystujemy pomysły na młodzieżowy strój, a wśród wielu powodów takiego zachowania, najważniejszy jest ten który odpowiada za nasz dobry nastrój  - chcemy wciąż czuć się młodo i wyglądać młodo, atrakcyjnie.

Medycyna wciąż idzie naprzód i oferuje coraz lepsze rozwiązania, dzięki którym możemy  cieszyć się młodym wyglądem przez wiele lat, przynosząc każdego dnia lepsze samopoczucie i poczucie własnej wartości, a w rezultacie chęć do życia i wzrost zadowolenia.

Mamy nadzieję, iż specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Klinice Vivadental będą doskonałą kontynuacją metamorfozy Państwa Uśmiechu przynosząc pełną satysfakcję. Zapraszamy na specjalistyczne zabiegi z zastosowaniem botoxu oraz kwasu hialuronowego, nici hialuronowych oraz z wolumetrii z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Terapia estetyczna w Klinice Vivadental zapewni Państwu spektakularne efekty, błyskawiczne i długotrwałe odmłodzenie skóry twarzy poprzez wygładzenie bruzd i zmarszczek oraz modelowanie w sposób całkowicie bezpieczny i bezbolesny z zachowaniem najwyższych standardów medycyny zabiegowej przy zastosowaniu najlepszych materiałów i sprawdzonych na całym świecie metod. Gwarantujemy doskonałe rezultaty.