PRACTICULUM IMPLANTOLOGII
INAUGURACJA IV SEZONU – 08.09.2017

„Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”
Konfucjusz

WIEDZA – PRAKTYKA - KOMPETENCJE – SUKCES

Zapraszam na profesjonalne szkolenie w dziedzinie implantologii stomatologicznej zorientowane na uzyskanie unikalnych kompetencji zawodowych oraz Certyfikatu Umiejętności Implantologicznych Instytutu VIVADENTAL uprawniający do ubiegania się o Certyfikat Umiejętności Implantologicznych OSIS-EDI.

KOMPENDIUM IMPLANTOLOGII W TEORII I PRAKTYCE

Zapraszam na szkolenie skoncentrowane przede wszystkim na praktyce i zdobyciu umiejętności manualnych w procedurach implantacyjnych. Poprowadzą je specjaliści reprezentujący najwyższy kunszt i biegłość w określonych obszarach implantologii. Wykorzystując innowacyjną metodykę i dydaktykę podzielimy się z Tobą wiedzą zdobytą w ciągu wielu lat naszej praktyki, które nieustannie zgłębiamy na kongresach i sympozjach i wzbogacamy o najnowsze rozwiązania generowane przez postęp technologiczny. To sprawdzona wiedza poparta sukcesami, którą chcemy Tobie przekazać. Na wszystkie pytania otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi, pozbawisz się wątpliwości, pozyskasz unikalną wiedzę i umiejętności, które wykorzystasz wykonując zabiegi szkoleniowe u pacjentów pod kontrolą Mentorów, a potem już samodzielnie we własnej praktyce.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE TECHNOLOGIE W PROCESIE SZKOLENIA

Zapraszam na szkolenie oparte o najnowocześniejsze technologie sprzętowe, materiałowe i procesowe oraz digitalne istniejące we współczesnej medycynie. Zastosowanie nowatorskich rozwiązań informatycznych i nowoczesnego oprogramowania w procesie komputerowego projektowania i odbudowy uzębienia, daje nieograniczone możliwości wykorzystania środowiska wirtualnego trójprzestrzennej diagnostyki radiologicznej,  obrazów otrzymywanych ze skanera protetycznego, czy technologii CAD/CAM, dla uzyskania precyzji i prefekcyjnych rezultatów leczenia. Taki kanon technologiczny wyznacza naszym Kursantom  najwyższy standard  wykonywanych zabiegów i procesów leczenia, dając gwarancję odniesienia pełnego sukcesu w implantologii.

INNOWACYJNY PROGRAM KSZTAŁCENIA

Zapraszam na szkolenie wzbogacone o wybrane obszary z dziedziny ekonomii, zarządzania, marketingu, e-marketingu, psychologii biznesu, kreowania wizerunku, komunikacji oraz prawa, odbywające się w ramach panelu SUKCES TWOJEGO BIZNESU. Zwiększy to Twoje szanse na odniesienie sukcesu rynkowego tak zaawansowanego produktu, jakim jest leczenie implantologiczne. Zdobytą wiedzę wykorzystasz w całokształcie swojej pracy na coraz trudniejszym rynku usług medycznych. Nauczysz się jak zdobywać Pacjentów i jak ich dalej utrzymywać. Poznasz zasady motywowania. Zaktywizujesz swój personel i włączysz go w rozwój swojej praktyki. Zabezpieczysz swój biznes od strony prawnej. Uzyskasz wzrost zadowolenia i jakości pracy oraz satysfakcję ze wzrostu wyników ekonomicznych.

TWÓJ KLUCZ DO SUKCESU

Zapraszam na szkolenie gwarantujące spektakularne efekty edukacyjne i sukces rynkowy w implantologii stomatologicznej, bo miarą sukcesu szkolenia w Instytucie VIVADENTAL są nie tylko nowe kompetencje zawodowe, ale także nowa świadomość i wiedza pozwalające na pomyślne wdrożenie przez absolwentów szkolenia leczenia implantologicznego do oferty własnej praktyki, a następnie zdobycie i utrzymanie zaufania pacjentów.
 

Dr n.med. Violetta Szycik
Dyrektor Instytutu VIVADENTAL

 

 

MOŻESZ ZASTANAWIAĆ SIĘ NAD WYBOREM, ALE CZY NIE TEGO WŁAŚNIE POTRZEBUJESZ?
ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI NASZEJ OFERTY I PRZEKONAJ SIĘ JAK WIELE MOŻESZ ZYSKAĆ.